Main menu

Dlaczego mobilnie?

Dlaczego mobilnie?

…czyli czym różni się Mobilny Serwis Samochodowy od autoryzowanej stacji obsługi?

Zwykle wstawiając samochód do warsztatu w Warszawie, masz świadomość, że naprawa może długo trwać. Czasem nawet za długo. Na dodatek nie masz pewności, co dzieje z Twoim samochodem…

Mobilny Serwis Samochodowy naprawia uszkodzenia na bieżąco i widzisz, co jest nie tak z Twoim pojazdem. Jesteś obok i kontrolujesz sytuację. Sprawiamy, że Twój samochód znów stanie na koła!

Podejmiemy się napraw zawieszeń, hamulców, silnika w ekstremalnych sytuacjach (śnieg, deszcz, wiatr, zimno). Nie wierzysz?

W trudnych warunkach (np. parkingi, ulice) potrafiliśmy wymienić:

  1. uszczelkę głowicy na parkingu (Opel Astra),
  2. sworzeń wahacza (Mercedes 124),
  3. łożysko (Renault Twingo, Renault Clio, Opel Corsa, Mazda 626, Daewoo Lanos),
  4. układ wydechowy (Fiat Seicento),
  5. wielokrotnie filtry oleju, filtr paliwa,
  6. rozrząd (Opel Astra, Fiat Uno),
  7. skrzynie biegów (Fiat Tipo 1.4, Volkswagen Golf 2 1.3).

Czemu nie stacjonarnie?

Gdy prosisz o pomoc mechanika z Warszawy, ten chce, by samochód dojechał do jego warsztatu samochodowego. W Warszawie i każdym innym mieście przyjazd lawety wiąże się z dużymi kosztami. Z byle usterką musisz jechać kilkanaście kilometrów. A wtedy żegnasz się z samochodem na dobre kilka dni, a nawet tygodni. Koszty natomiast wciąż rosną, a – przede wszystkim – dalej nie możesz korzystać z samochodu…

Jako mobilni mechanicy przyjeżdżamy i prędko wymieniamy uszkodzony sprzęt – samochód jest sprawny dzięki naszej interwencji, a Ty nie jesteś narażony na dodatkowe straty. Dla nas naprawa samochodu jest najważniejsza – nie chcemy zarobić na „krzywdzie” Twojego pojazdu, bo traktujemy Twój problem indywidualnie, który szybko i dokładnie rozwiążemy.

Autoryzowane stacje obsługi znane są z wysokich cen. Ta zwykle powinna wiązać się z najwyższą klasą świadczonych usług. Wiemy jednak, że tak wcale być nie musi… Przekonali się już Państwo o tym na własnej skórze?

Wady serwisów doskwierały zapewne każdemu, kto kiedykolwiek musiał odprowadzić swój pojazd na bliżej nieokreślony czas do serwisu samochodowego. W Warszawie trudno znaleźć dobrego, sumiennego i uczciwego mechanika, którego usługi nie doprowadzą nas na skraj bankructwa.

Z nami dojedziesz dalej

Takich przykładów mnożyć można dużo – wśród znajomych i na forach internetowych słychać wiele głosów zdenerwowanych kierowców. Nie bądź jednym z nich – Mobilny Serwis Samochodowy przyjedzie, zlokalizuje i wyeliminuje problem. Zapewniamy, że dojedziesz z nami dalej niż ze zwykłą stacją obsługi. Dlatego zadzwoń i opisz problem!

Obejrzyj listę najczęstszych usterek, które mogą niespodziewanie zaskoczyć Cię na drodze i zobacz, co jako warsztat samochodowych na kółkach – możemy zrobić dla Twojego samochodu – na miejscu, w Warszawie!

Skuteczna naprawa samochodów w Warszawie – tylko z Mobilnym Serwisem Samochodowym!